Holo (HOT) ‘da Alım Fırsatı Mı Var ?

Holo (HOT) ‘da Alım Fırsatı Mı Var ?

Holo (HOT) ‘da Alım Fırsatı Mı Var ?

Holo coin bir çok kripto paranın yükselmesinin yanında hala tırmanmaya başlayamadı; son bir ay içerisinde holo coin fiyatı 0,013 dolardan 0,007 dolara kadar bir düşüş yaşamış durumda ve mevcut fiyat şuan için 0,009 dolar civarında. Holo (HOT), mevcut ekonomi sorunlarını ortadan kaldırmak için Holochain’i kullanan binden fazla yazılımcı ve geliştirici ile gelecek vaat eden bir proje olmakta olan Holochain’e güç veren bir kripto para birimidir.

Proje Sağlam

Holochain, blockhain ağında uygulamaların oluşturulmasına aracılık eden bir ağ yapısıdr. Holochain, Rust programlama dili ile ortaya çıkarılmıştır ve hızlı çalışma prensibi ayrıca bir çok uygulama ortaya çıkmadan önce bunların hatalarını ayıklama özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Şuanlık bir kaç programlama dilini destekleyen holo coin ilerleyen dönemlerde daha fazla programlama dilinini hakimiyetine alacağına benzemektedir. Holochain ve blockchain , zincire olarak benzer zincirlere sahip olduğu alanlarda vardır fakat herhangi bir ağ yapısı içermemektedir. Bu noktada Holo, kripto para dünyasında yazılım veya app geliştirme konusunda Rust yazılım dile oluşturulmuş bir yapı içerisindedir. Yani kullanıcılar holochain kullanarak uygulama geliştirebilir ayrıca bu uygulamalar yayınlanmadan önce özel yazılımı sayesinde hataları da ayıklayabilir.

Holo coin holochain’e destek veren ve bu anlamda gelişmesini sağlayan bir kripto para birimidir. Bir çok kripto para birimi btcnin yükselmesi ile beraber yukarı doğru yol alırken holo aynı performansı şuanlık için gösterememiş durumda. Ayrıca hacim olarak da baya geriye düşmüş durumda. Fakat bu projeye inanan insanlar ve projenin gerçekten iyi olması sebebi ile hala bir yatırım alma ve büyüme ümidi vaat etmektedir.

HOLO şuan için 0.01000 ve 0.08000 arasında oynamaktadır. Bu iki değerden bir tarafa kırılım yaparsa gideceğe benziyor. Üst direnç olan 0.01 değerini aşması durumunda bir sonraki durağı 0.011 olacaktır. Aşağıya doğru bir kırılım yaşar ise o zaman satış baskısı daha da artar ve olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Holochain blockchain teknolojisi içerisinde uygulamaların oluşturulmasında önemli destek veren bir yazılımdır. gelecekte daha da popüler olacağı kesin fakat şuanlık durağan yapısı ile yatırımcılarda soru işareti.

Yukarıda yazılan hiç bir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.