Evden Kripto Para Madenciliği Yapılır Mı ?

Evden Kripto Para Madenciliği Yapılır Mı ?

Evden Kripto Para Madenciliği Yapılır Mı ?

Kripto para madenciliği sisteme katmış olduğunuz enerji ve güç sebebi ile sizlere ödenen kripto para dır. Bu noktada karşılıklı olarak win win sistemi çalışmaktadır. Siz blockchain ağının ayakta durmasını sağladığınız için kripto para kazanıyor. Onlarda sizin bu desteğinizi gördüğü için sizlere ödeme yapıyor. Bu noktada iki taraf içinde karlı bir alış veriş olmaktadır.

Kripto para madenciliği tek bir karttan binlerce karata kadar ulaşabilen ring sistemlerinden oluşmaktadır. Bu notkada sizler evinizde kaç adet ekran kartı kullanacağınız önemlidir. Ev ortamında tabikii de kripto para madenciliği yapılabilmektedir. Bir boş odanız olması sizler için oldukça yeterli olacaktır.

Elinizde bulunan sadece bir ekran kartı ile de bu işi yapabilirsiniz fakat bir adet olması sisteme az bir güç katacağınız için alacağınız ödeme de tabikii de az olacaktır. Yine de elktrik masrafını çıkardığı zaman düşük bir kart modeli olan GeForce 2060 Super gaming z yi örnek alırsak 32H lık bir sistem desteği olacağı için günlük kazancı 20-25 TL dir bu noktada aylık hesap oluştuğu zaman 600-700 TL civarında bir para bırakacaktır.

Elektrik masrafı da 120 wolt harcadığını bildiğimiz için aylık olarak 50 TL civarında olacaktır. Bu nokta da sistemden her türlü karlı çıkıyorsunuz. Şimdi elinizde bu kartta on adet olduğunu düşünün ve hesabınızı ona göre yapın.

Ev Odası Bu işlem İçin Uygun Mu ?

Bu noktada hangi şehir ve iklimde yaşadığınız oldukça önemli olmaktadır. Bulunduğunuz şehir çok sıcak bir yer ise bir vantilator veya klima yardımı ile ortamı soğutmanız gerekmektedir. Eğer soğuk bir yerde yaşıyorsanız eğer zaten soğutma masrafınız olmayacağı için sorun yaşanmaz. Ev ortamında kolay bir şekilde mining işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kazan Durumu Nedir ?

Kazanç durumu kaç adet ekran kartına sahip olduğunuzdan elektrik masrafınız ne kadar bu sorulara cevap bulana kadar devam eder. Günlük olarak sisteme kaç mh hizmet ettiğinizi bilirseniz google aracılığı ile net olarak kazancınızı hesaplayabilirsiniz. Binlerce insan Türkiye’de bu işlemi gerçekleştirmektedir. Bu noktada kesinlikle kazançlı bir sistem olduğunu fark etmek gerekir.