DogeCoin Çıkışında Engel Büyük !

DogeCoin Çıkışında Engel Büyük !

DogeCoin Çıkışında Engel Büyük !

Doge yatırımcılar tarafından aşırı bir talep gördü ve haftalık ortalamasını korumaya başladı. Yaşanan hızlı yükseliş, alıcıların ve satıcıların kripto çizgilerinden belirlenen noktalarında kendisini korumaya devam etmektedir.

Blockhcain ağındaki kripto paralar aşırı sert hareketleri ile bilinmektedir. Fakat Doge’nin 200 DMA’yı bile aşamaması yaşanabilir sert bir aşağıya doğru hareket veya bir çok kurum elinde doge tutmayı düşünmektedir. Bu belirttiğimiz tahminiler ilerleyen dönemlerde doge de yaşanacak alımlarla birlikte sert hareketlerin yaşanabileceği.

34milyar dolarlık değeri ile DogeCoin coin listesinde çok az bir farkla 7.sırayı zorluyor. Ayrıca Dogecoin, belirtilen sıralamada ilk sekiz sıradaki diğer kripto para birimlerine kıyasla çok az kazanç getirdiğinden dolayı ne olacağı tam olarak belirsizliğini korumakta.

Doge Teknik Analiz !

Doge, mem coin olarak ortaya çıktı ve Elon Musk ile adeta şahlanmış durumda. Fakat 200 DMA’yı kırmaya yönelik son atağından sonra, Dogecoin eğer bir kaç twit ardından çok büyük getiriler bizlere sunabilir.

Dogecoin Grafik

Doge , 21 ekim tarihinde sıkışmış olduğu noktadan destek aldı ve yukarıya doğru hareketine başladı. 200 DMA’ya değdiği anda 0.262$’lık dogeye en yakın direnç noktasını kırmasına yardımcı oldu. Bununla birlikte, Bundan dolayı doge ilelreyen dönemlerde yukarıda görmüş olduğu direnç seviyesini aşması beklenebilir bu durum . Şuan bu fiyattan alınması durumda sizlere %7 lik bir kar oranı bırakabilir.

Eğer dogecoin 0.20 dolar seviyesinin altına düşerse bu noktada bir fiyasko hikayesi yaşanabilir ve dogecoin birden kendini diplerde bulabilir. Bu noktada eğer doge yukarı doğru karar verip yatırımcıları peşinden sürüklerse o zaman çok iyi noktalara çıkış yaparak kripto para dünyasında sizlere kazanç sağlayabilir.