Coin Borsa Yazılımı

Coin Borsa Yazılımı

Coin Borsa Yazılımı

Coin Borsa Yazılımı Sahip Olmak İsteyen Müşterilerimiz Doğru Adrestesiniz. Hazır Scriptten Oluşmayan Sıfırdan Yazılacak Coin Borsa Yazılımı Sahip Olabilirsiniz.

Coin Borsa Yazılımı ve Birçok Kripto Para Yazılımı İle Tüm Dünya’ya Hizmet Vermekteyiz.

Oluşturacağımız Borsa Yazılımı Lisansı Ömür Boyudur.

7/24 Sizlere Yazılım Desteğini Sunmaktayız.

KYC Kimlik Doğrulaması ile Kullanıcıları Güven Altına Alıyoruz.

Google 2FA Doğrulaması ile Güvenlik Önlemlerini Arttırıyoruz.

İsteğe Bağlı App ve Web Uygulamalarını Sizlere Sunuyoruz.

Esnek Yapı ile Tema Üzerinde Özgürlük Sunuyoruz.

Kolay Para Çekme İşlemi ve Para Yatırma İşlemi .

+300 Kripto Para Birimine Destek Sunuyoruz.

Farklı Ödeme Entegrasyonları ile Çeşitlilik Sunuyoruz.

erc20 teklif al


Coin Borsası Nedir ?

Coin Borsası Yazılımı , kripto para dünyasında yatırımcıların ellerinde bulundurdukları kripto paraları takas yapabileceği platformlardır. Yatırımcılar bu platformlar ile ellerindeki parayı kripto varlıkları ile takas ederek kazanç sağlamaktadır. Bu noktada Coin Borsası sahibi de bu transfer işlemlerinden veya takas işlemlerinden kendi komisyonlarını kazanarak gelir elde etmektedir.

Cryptosoftware.com.tr olarak sizlere özel olarak hazırlanacak coin borsa yazılımı ile kripto varlıkların takas işlemleri için kullanılacak borsa sahibi olabilirsiniz. Coin Borsa yazılımları sayesinde işlemlerinize tüm dünya genelinde devam edebilir her ülke vatandaşını sisteminize üye olarak kayıt edebilirsiniz.

Coin borsaları şuan tüm dünya’da bir çok yatırımcı tarafından tercih edilmektedir. Önde gelen coin borsaları binance, gate.io ,pancakeswap gibi borsalardan hiç bir farkınız olmayacak şekilde Türk mühendisleri ile yazılımınız tamamlanmaktadır.


Coin Borsa Yazılımı Maliyeti

Yazılım piyasasında şuan için satılan coin borsa yazılımlarının %99u hazır scriptlerden oluşmaktadır. Farklı ülkelerden alınan hazır scriptler türkçeye çevrilerek satılmaktadır. Bu noktada bizleri ayıran en büyük detay ise tamamen sıfırdan bir kripto para borsa yazılımı oluşturmamızdır.

Tamamen sizlerin istekleri ve tercihleri doğrultusunda hazırlanacak olan yazılım ile fark yaratacaksınız. Bu alanda hizmet veren nadir yazılım şirketlerinden biri olarak fiyat farkı ister istemez ortaya çıkacaktır.Yukarıda sizler için bırakmış olduğumuz link üzerinden fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer daha fazla bilgi almak ve bizlerle iletişime geçmek isterseniz sağ tarafta bulunan canlı destek menüsüne başvurabilirsiniz.

erc20 teklif al