Bu Haftanın En Çok Kazandıran 3 Coini

Bu Haftanın En Çok Kazandıran 3 Coini

Bu Haftanın En Çok Kazandıran 3 Coini

Bu yazıda 27/09/2021 ile 03/10/2021 tarihi arasındaki kripto para dünyasında ilk 100’de bulunan kripto paralardan en çok kazandıran ve kaybettiren 3’er coinin yorumlarını gerçekleştirdik.

Haftanın En Çok Kazandıran 3 Coini

Bu hafta kripto paralarda Bitcoin’in önderliğinde tüm kripto paralarda bir yükseliş mevcut. Altta ilk 100 içinde en çok yükselen 3 coinin analizlerini paylaşıyoruz.

1) OMG Network(OMG)

OMG Network(OMG) bu hafta muazzam bir yükseliş gerçekleştirmiş bulunmakta. Bu hafta %100 lük bir artış gerçekleştiren OMG Network yatırımcısının yüzünü oldukça güldürmüş gibi duruyor. Bu yükseliş ile birlikte yatırımcıların dikkatini çeken OMG Network kripto para sektöründe 56. sıraya kadar yükselmiş bulunmakta. İndikatörler OMG için artık belirli bir doygunluğa ulaştığını söylemekte. Özellikle Relative Strength Index olarak bilinen RSI indikatörü OMG coinin bir süre için doygunluğa ulaştığını söylemekte. Macd indikatörüne bakarsak hafta başında sıfırın altında güçlü al sinyali verdikten sonra herhangi bir sat sinyali vermemiş bulunmakta fakat ilerleyen günlerde sat sinyali verebilir. Bollinger Bands indikatörüne baktığımızda ise OMG coinin Bollinger Bandının daraldıktan sonra muazzam bir yükseliş ile birlikte Bollinger Bandını patlattığı görülüyor. 11.117 ve 13.140 noktalarında destek destek bölgelerimiz bulunmakta. 

2) Axie Infinity(AXS)

Oyun sektöründe bulunan Axie Infinity(AXS) coin bu hafta kendinden oldukça söz ettirmeyi başardı. 11 ay önce Binance’de 0.10 centten ön satışı yapılan AXS coin şu anda bu noktanın 1000 kat üzerinde bulunmakta. Bu hafta %70 yükselen AXS coin yatırımcısını oldukça mutlu etti. Kripto para sektöründe 30. sıraya kadar yükselen AXS oldukça fazla insanın gözdesi konumunda bulunuyor. RSI indikatörü AXS için belli bir miktar satışların yapılmaya başlandığını ve bu durumun devam edebileceğini söylemekte. Macd indikaötrüne baktığımızda AXS coinin düşöeye başlayabileceğini söylüyor ve sıfır bölgesinin üstünde güçlü sat sinyali vermek üzere. Bollinger Bandını adeta parçalarcasına bir yükselişe imza atan AXS coin ATH ını gerçekleştirmiş bulunmakta. 78.49 bölgelerinde destekler mevcut.

3) Qtum(QTUM)

Bu hafta kripto paralarda en çok yükselen 3. coin olma özelliğini taşıyan QTUM %46 lık bir yükseliş yapmış bulunmakta. Kripto para sektöründe bu hafta 79. sıraya kadar yükselmiş bulunmakta. Bu hafta yatırımcılarına güven veren QTUM diğer yatırımcıların da ilgisini çekmiş bulunmakta. RSI indikatörü QTUM için yatırımcıların satış yapmaya başladığını söylemekte. Macd indikatörüne baktığımızda en son verdiği al sinyalinden sonra hala sat sinyali vermemiş bulunmakta. Bollinger Bandını güzel bir şekilde patlatan QTUM için 12.71 ve 12 dolarda destek bölgelerimiz bulunmakta. 14.90 ve 16.14 te direnç noktaları bulunmakta.