Bitcoin’den Tüm Zamanlar Rekoru

Bitcoin’den Tüm Zamanlar Rekoru

Bitcoin’den Tüm Zamanlar Rekoru

BTC’ nin güncel kur fiyatı, Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk bitcoin borsa yatırım markası olan ETF start verildikten sonra, ileri gelen kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesi ile 66.000 doları aştı. BTC beş buçuk ay önce Nisan 2021 tarihinde bir ATH’ye en son değdiğinde,64 bin Dolar seviyesini görmüştü.

Amerikan doları biriminden ölçülen bitcoin spot fiyat değeri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. BTC değeri birim başına 66.299 dolara değidi ve beş ay önce değidiği nokta olan dijital varlığın ATH’sini aştı.  Bitcoin ( BTC ) alış verişine ayrılmış 39,6 milyar dolarlık ticaret hacmi var .

Bitcoin gelecek dönemlerde 100k hedefinde olduğu bir çok yatırımcı tarafından dile getirilmektedir. Bu anlamda şuan yaptığı düzeltmeler ile birlikte artık altcoinlerin uçuşa geçme vakti geldiği sıkça yatırımcılar tarafından dile getirilmektedir. bir çok yatırımcı şuan bitcoini kenara bırakarak ETH ve alt coinlere doğru gitmektedir.

İlerleyen dönemlerde kripto para biriminin daha da değerleneceği ve ülkeler arasında daha sıkça ve aktif olarak kullanılacağı bir gerçek gibi ortada durmaktadır. Bu anlamda gelecek dönemlerde Bitcoin için daha sağlam geçecek gibi gözükmektedir.