Bitcoin ve Ethereum’dan Yeni Artış Sinyali

Bitcoin ve Ethereum’dan Yeni Artış Sinyali

Bitcoin ve Ethereum’dan Yeni Artış Sinyali

BTC kripto parasının kripto borsalarında anlık olan fiyatı bir taban oluşturdu ve kripto doviz kurlarında şuanlık 62.000 Dolar direncinin üzerine yükselişe geçti ve orda kalıcı hale gelmeyi hedeflemektedir. Bu noktada Bitcoin 62.500 doları aştı ve hatta 63K doların üzerine çıkmayı başarmış durumda. Şu anda güncel döviz kurunda 63K dolar seviyesinin altında işlem görmekte fakat yakın zamanda 64.5 K dolar seviyelerinin üstüne çıkması beklenmektedir.

Bununla birlikte altcoin piyasasında değerli altcoinler bitcoinin yükselişine destek olmak istemektedir. Özellikle Ethereum %2.1 artış gösterirken ve 4.190 dolar seviyesinin üzerinde şuanda güncel kurdan işlem görmektedir. Ayrıca altcoinlerde popüler olan Ada coinde bitcoinin bu yükselme hareketi ile birlikte ilerleyen dönemlerde yükselmesi beklenmektedir.

Bitcoin Durumu !

61,980 dolar seviyesinin üzerinde yapmış olduğu kısa hareketin ardından , btc fiyatı 62.500 dolar direncinin üzerine çıkmayı başardı. Bitcoin 63.000 dolar üzerine tırmanış yaptı.Fakat bu tırmanış sürdürebilir olamadı ve fiyatı aşağıya doğru düştü. Şuan da btc fiyatı 63k seviyesinin altında değişiklik göstermeye devam etmektedir. 63.000 dolar üzerinde başarılı bir kapanış gelirse eğer hızlı ve seri bir yükseliş bitcoin tarafından gözlemlenebilir. İlk karşılaşacağı idrenç şuan lık 64.500 dolar seviyesinde gözükmektedir. Eğer bu seviyeyi de kırarsa ilerleyen dönemlerde btc fiyatı daha yukarıları hedeflemekte.

Olur da senaryo terse dönerse BTC seviyesi önce 61.500 destek noktasına kadar iniş yapıp oralarda gezinmesi beklenebilir bir durum olarak göze çarpmaktadır.

Ethereum’da Son Durum Nedir ?

Şuan güncel kur üzerinden ethereum fiyatı kripto para borsalarında 4,200 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam etmektedir. Eğer 4,200 dolar seviyesinin üstüne kendisini atıp kalıcı hale gelirse bir sonraki durak ethereum için 4,400 dolar olarak grafiklere çarpmaktadır. Bu noktada ethereum balinaları devreye girmesi beklenmektedir. Kırılım gerçekleşirse BTC ile beraber ETH de yükseliş trendine kapılıp çok iyi noktalara gelmesi beklenmektedir.

Altcoinler Ne Olacak ?

Altcoinler için durum iki grupa ayrılmış durumda. Büyük hacimlere sahip altcoinler btc ve ethnin artışı sonrası tırmanma hareketi yaparken diğer altcoinler btcnin seviyesinde kalmasını ve dominance nin düşmesini beklemektedir. Bu anlamda altcoinler için şuanlık sakin hareket yapısı devam edeceğe benzemektedir.