BEP2 ICO Çıkarmak !

BEP2 ICO Çıkarmak !

BEP2 ICO Çıkarmak !

BEP2 ICO Çıkarmak , BEP2 ICO Oluşturmak. BEP2 Ağı , Binance Blok zincirine dayanan bir ağ yapısıdır. Her ağ yapısının sahip olduğu özel kurallara BEP2 ağı da dahildir. Kendine has ve özelliklere sahip kuralları mevcuttur. Bu özelliklere veya protokole sahip tokenler BEP2 ağı üzerinden yayınlanır. Sizlerde BEP2 ağı üzerinden oluşturmuş olduğunuz projenin ICO işlemlerini yapmak isterseniz  sizlere yardımcı olabiliriz.

teklif al

BEP2 Ağı Özellikleri

BEP2 ağı ERC20, TRC20 veya diğer ağlara göre daha az komisyon ücreti kesmektedir.

Adres dizilimi diğer ağlara göre farklılık göstermektedir. Bundan dolayı farklı ağlara para gönderimi yaparken oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Örneğin Binance üzerinden Btctürk’e kripto para gönderimini yaparken BEP2 ağı kullanmak sakıncalıdır. Oluşturulan adresler BNB olarak başlamaktadır.

BEP20 ağına kıyasla daha az esnek yapıya sahip olmaktadır. Bu durumun en büyük avantajı ise çok hızlı transfer işlemlerini yapabilmesidir.

BEP2 ağı içerisinde yer alan ve bu protokollere uyan tokenlar ile sorunsuz iletişim kurar ve takas işlemi gerçekleştirir.

Ağlar Üzerindeki Benzerlikler

Kripto para dünyasında ICO işlemi sahip olduğunuz projeye ait token veya jetonları ön satış işlemi ile halka duyurma işlemidir. Bu işlemi başarılı bir şekilde yapabilmek için sağlam bir ICO yazılımına sahip olmanız gerekmektedir. ICO yazılımı sayesinde sahip olduğunuz token veya jetonları BTC, ETH veya belirlediğiniz kripto para birimleri karşılığında takas işlemi yapabilirsiniz.

BEP2 Token Listesi

Binance coin ,bitcoin bep2 ,Pancakeswap ,Thorchain ,Kava ,Bakery Token ,Wazirx, Safemoon ,Venus BNB ,Coin98, Alitas ,Mobox ,Safepal gibi tokenlar BEP2 ağı protokolu kontrolünde çalışmaktadırlar.

teklif alToken Çıkarmak