Arbitraj Botu Yazılımı

Arbitraj Botu Yazılımı

Arbitraj Botu Yazılımı

Arbitraj Botu , Bitcoin veya farklı kripto paraların borsalar arasındaki grafiklerini inceleyerek bu farklılıklardan yararlanarak otomatik al sat işlemlerini de yapabilen bir yazılımdır.

Bitcoin Arbitraj Botu sayesinde farklı borsalarda yaşanan anlık fiyat farkından dolayı doğan açığı değerlendirerek otomatik al sat işlemi ile sizlere kazanç sağlamaktadır. Sizlerin sadece kendi kripto borsa hesaplarınızı sisteme entegre etmeniz yeterli olacaktır.

Arbitraj Botu Yazılımı Özellikleri ve Fiyatı

Arbitraj Botu yazılımımız hazır script değildir. İstekleriniz üzerine arbitraj botu yazılır ve belirlenen tarihte sizlere teslim edilir. Türk mühendisleri ve yazılımcılarımız belirlenen özelliklere sahip olan arbitraj botu yazılımını sizler için özel olarak hazırlamaktadır.

Kripto arbitraj botu yazılımımız hesap bilgilerinizi kesinlikle kimse ile paylaşmaz.

Belirlediğiniz borsalar arasında oluşacak fiyat farkından dolayı otomatik al sat işlemleri yapmaktadırlar.

Binance arbitraj botu veya diğer borsalarda işlem yapmak üzere özel olarak hazırlanır.

Kesinlikle hazır script veya şablonlar kullanılmadan yazılmaktadır.

Fiyat Bilgisi Almak İçin Canlı Destek Üzerinden veya İletişim Araçlarından Bizler ile İletişime Geçebilirsiniz.

Arbitraj Botu

Arbitraj Botu İletişim

Arbitraj Botu Nedir ?

BTC Arbitraj Botu veya diğer kripto para birimlerinde kullanılan bu botu günlük hayatta şu örneğe benzetebiliriz.

Ankara içerisinde pazar alışverişi yapmak için dışarı çıktığınız zaman domatesin fiyatı her noktada aynı değildir. Bir toptancıdan 5 TL ye aldığımız ürün farklı bir toptancıda 7 TL olabilir. Bu bot sayesinde 5 TL’ye aldığınız ürünü gidip 7 TL olan pazarda satabilir aradaki 2 TL sizin karınız olmaktadır.

Bu işlemleri kripto para borsalarında istediğiniz kripto para türü ile gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasından alınan bir BTC yi 1 saniye sonrasında farklı borsada satarak kar yapabilirsiniz. Tabii ki bu işlemleri özel yazılım sayesinde sizlere teslim ediyoruz.

Dünya üzerinde bu işlemi yapan binlerce yatırımcı mevcut kullandıkları özel yazılımlar sayesinde milyon dolar işlemler ile kripto cüzdanlarını büyütmektedir. Sizlerde yaptıracağınız özel yazılım sayesinde kripto borsalar arasındaki kur farkı ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Yazılım botuna sahip olmak için yukarıda bıraktığımız iletişim bilgilerinden veya canlı destek menüsünden bizler ile iletişim kurabilirsiniz. Özel fiyat teklifleri ile size özel yazılım yaparak sizlerde bu kur farkından kazanç sağlayabilirsiniz.

teklif al